Hizmetlerimiz

acer-teknik-servis-bakim-onarim

Acer Servis Hizmetleri

Satış sonrası destek anlamında yetersiz kalan bir çok firmanın aksine arızalanan acer markalı cihazlarınızda doğru ve yerinde destek verebilmek bizim için çok önemlidir. Biz hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere destek verebilmek adına çalışmaktayız.En iyi çözümü sunmak için uzman ekibimizle beraber teknolojinin gelişimini ve bu gelişimin getirdiği sorunları ayrıntılarıyla takip ederek teknik anlamda gelişim içinde olmayı sürdürmekteyiz.Böylelikle cihazınızı bize teslim ettiğiniz zaman teknisyenlerimiz şikayetlerinizi dikkatle not ederek eksiksiz bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır.Şikayetlerinizin tam olarak giderilmesi için her işlem dikkatle yapılır ve test edilerek kesin sonuçlar elde ederiz. Aynı zamanda düşük maliyetle kritik sorunları çözmek için en son teknoloji ve uzman teknik elemanlarla çalışırız. Bizim önceliğimiz elektronik cihazlarınızın teknik servis işlemlerinde müşterilerimize karşı güvenirliği sağlamaktır.

acer-all-in-one-servis

Acer All in One Servisi

Teknoloji ürünleri günümüzde herkesin vazgeçemeyeceği iyi bir yardımcı halini almıştır. Acer all in one cihazlarınızda donanımsal veya yazılımsal sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda sorunu çözmek uzmanlık gerektirir. Acer servis olarak alanında uzman kişilerle ekip kurmayı başarmış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize en doğru çözümü sunmak için varız.Yazılımsal veya donanımsal sorunlarınıza teknik destek alabilmek ve sorunlarınızın giderilmesini sağlamak için bize ulaşmanız yeterli. Elektronik alanında profesyonel servis uzmanlarımızla teknik servis hizmetlerinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Acer Notebook Servis

Acer notebook bilgisayarlar günümüzde sürekli yanımızda bulundurabileceğimiz kullanışlı ve pratik elektronik cihazlardır. Dizüstü bilgisayarların bakımsız kalmalarından veya gelişigüzel kullanımlarından dolayı bazı fonksiyonları düzgün çalışmamaya hatta ciddi sorunlar yaratmaya başlayabilmektedir. Bazı elektronik arızlar önceden belirtiler gösterir bunlar bilgisayarda donma,mavi ekran hataları, görüntüde zaman zaman bozulmalar gibi sorunlardır.Bu gibi durumlarda unutulmaması gereken en önemli nokta  alanında uzman, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişilerle iletişime geçerek çözüme ulaşmaktır. Acer servis hizmetleri veren firmamızla iletişime geçerek acer notebook cihazılarınız tamamen kullanılmaz hale gelemeden ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

acer-notebook-servis
acer-tablet-servis

Acer Tablet Servis

Günümüzde en çok kullanılan, taşınması kolay ve günübirlik işlerinizde hemen hemen her işinizde yardımcınız olan acer tabletler dokunmatik ve ince olmalarından dolayı oldukça hassas cihazlardır. Cihazın düşürülmesi veya sert bir darbeye maruz kalması sonucu en sık görülen acer tablet arızası ekran ve dokunmatik kırılmalarıdır.Yedek parça konusunda yeterli stoğa sahip Acer servis firmamız kırılan veya bozulan parçaları kısa bir sürede değişimini sağlar test eder ve size teslim eder.

Acer Ultrabook Servisi

Acer ultrabook cihazlar üretim teknolojisi gereği ince ve hassas yapıya sahiptirler. Teknolojinin gelişimiyle beraber sıradan dizüstü bilgisayarlar yerini ultrabooklara bırakmaktadır. Ultrabookların en önemli özelliği tabi ki çok ince olmalarıdır. Fakat ince olmasının bazı dezavantajları varıdr. bunlar işlemci fanlarının daha küçük olması daha ince ham madde kullanılarak üretilen kasa ve ekranlardır. Oldukça ince olan cihazların kırılması ve arızalanması sıradan notebooklara göre daha kolaydır. Acer servisi uzman ekibimiz ultrabookların anakart onarımları veya parça değişimleri esnasında olağan dışı hasarlar gelmemesi için oldukça titiz çalışmaktadır.

acer-ultrabook-servis
acer-monitor-servis

Acer Monitör Servisi

Acer markalı monitörlerde görüntü titremesi, ışık gelip gitmesi,elektrik kesintisi, bilgisayar bağlantı soketlerinin çalışmaması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Uzman ekibimiz bu gibi sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilmekte ve tam anlamıyla çözüm sunmaktadır.

Acer Projeksiyon Servisi

Acer Projeksiyon cihazlarının en sık görülen arızası contrast düşüklüğü veya ışık kesilmesidir. Projeksiyonların belirli bir lamba ömürleri vardır. Kullanıma bağlı olarak zamanla görüntüde silikleşme veya hiç görüntü vermeme gibi sorunlar ortaya çıkar. Görüntüyü yansıtmaya yarayan bir dizi parçası vardır. Bunlar grafik işlemcisi,renk çarkları ve lambadır. Ömrü biten lambalar yenisi ile değiştirildiğinde tekrar ilk günkü gibi çalışmaya devam eder. Acer servis hizmetleri veren firmamız orjinal yedek parça kullanarak ömrü biten veya arızalanan parçaları yenisiyle değiştirmekte ve garanti vermektedir.

acer-projeksiyon-servis