Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi

acer-ultrabook-servis

Garantili Notebook Servisi

Acer servis olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetler garantimiz altındadır. Notebook ekran kartı arızası,anakart arızası,ekran değişimi,sıvı teması,batarya değişimi,klavye değişimi ve buna benzer bütün işlemler yapıldıktan sonra cihazınız tarafınıza garanti belgeli olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresince aynı arızayı tekrarlayan cihazlardan  kesinlikle ekstra ücret talep edilmez ve aynı arızayı üç defa tekrar eden cihazlardan alınmış olan ücret tarafınıza iade edilir.

Hızlı Arıza Tespiti ve Onarım

Zaman herkes için değerlidir ve notebooklar iş hayatımızda veya ev kullanımlarında bize zaman kazandıran cihazlardan sadece biri. Size zaman kazandırması ve işlerinizi daha kolay hale getirmesi için satın aldığınız Acer notebooklar arızalandığında da size zaman kaybettirmemeli.Acer servis olarak alanında uzman firmamızın zengin tecrübe birikimi sayesinde notebooklarınızın arızalarını çok kısa sürede tespit ederek zaman harcamanıza engel oluyoruz. Bu nedenle Acer servisimize teslim etmiş olduğunuz cihazların arıza tespitleri bir sonraki iş gününde yapılarak size bilgi verilir ve onayınız alındıktan sonra işleme alınır.

Ekonomik Fiyatlar

Biz Acer servis hizmetlerinin müşterilerimiz açısından ekonomik ve kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Acer Servis hizmetlerinde bizim için kalite kontrol önemlidir. Bu nedenle arıza tespiti yapıldıktan ve onayınız alındıktan sonra tüm onarımlar adım adım yapılarak test edilir. Ekonomik hizmet vermek ve işleri daha kolay hale getirmekte bu sayede mümkün olur.Tek seferde kesin çözüme ulaşmak hem ekonomik fiyatlandırmalar hemde hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. Bu nedenle deneme yanılma yöntemiyle servis hizmeti vermektense servis hizmetinde uzman kişilerle çalışmak ve size güvenilir hizmet vermek bizim için doğru olandır.

Acer Servis hizmetlerinden bazıları şu şekildedir

-Acer ekran değişimi

-Acer dokunmatik değişimi

-Acer ekran kartı arızası onarımı

-Acer chipset değişimi

-Acer anakart onarımı

-Acer sıvı teması onarımı

-Acer klavye değişimi

-Acer menteşe değişimi

-Acer kasa onarım veya değişimi

-Acer harddisk değişimi

-Acer Adaptör soketi değişimi

-Acer ram değişimi

-Acer fan değişimi

-Acer işlemci değişimi

-Acer Bakım

-Lisanslı Antivirüs ve yazılım yükleme

-Lisanslı İşletim sistemi kurulumu

-Veri kurtarma