Acer All in One Servisi

Acer All in One Servisi

acer-all-in-one-servis

En çok ihtiyacınız olduğu anda bilgisayarınızın sorun çıkarması sinir bozucu olabilir.Bilgisayarınızın bir an önce eski halinde dönmesini istersiniz fakat ne yazık ki uğraşlarınız boşa çıkar. Çünkü bilgisayarlarınız da diğer elektronik cihazlar gibi bakım gerektirir.Zamanında bakımı yapılmayan bilgisayarlar sizi yarı yolda bırakabilir veya çalışmayı tamamen durdurabilir. Bu durumda işin uzmanı birine ihtiyaç duyarsınız ve hızlıca sorunun çözülmesini istersiniz. Acer servis hizmetleri müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin yanında hızlı hizmet vermeninde gerekliliğini biliyoruz.Acer all in one bilgisayarınızda yarım kalan işlerinizi hızlıca devam ettirmek istediğinizin farkındayız ve kaldığınız yerden bir an önce devam etmenizi sağlamak bizim işimiz.

Acer All İn One Bakım

Günümüz şartlarında elektronik cihazların satış fiyatları maalesef dövize endeksli. Bu nedenle yeni bir Acer all in one almak için yüksek ücretler ödemek gerektirir. Ne yazık ki yeni bir bilgisayar almak bile uzun vadede çözüm getirmez. Çünkü Acer all in one cihazlarda fan ve soğutucusu gibi mekanik parçalar vardır ve bakım gerektirir. Yeni alınan bir bilgisayarın bakım yapılmadan çalışma süresi kısa olacaktır ve yeni almış olsanız dahi tekrar aynı sorunları yaşamaya devam edersiniz. Bilgisayarınızı bir iki yılda bir değiştirmek yerine Acer all in one servis hizmetlerimizden faydalanıp bakımlarını yaptırarak ömürlerini yıllarca uzatabilirsiniz.Aşırı ısınma, yüksek fan gürültüsü ve cihazda kapanma sorunları yaşıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Acer All in One Onarım

Bilgisayarların arıza vermesinin bir çok sebebi olabilir.Bunlar darbe görmeleri aşırı ısınmalar sıvı teması kapasite üzeri yüklenen uygulamalar gibi sebeplerdir. Acer servisimizde ekran veya dokunmatik kırıldığında kırılan parçanın yenisi ile değişimi yapılır. Anakart arızalarında ise sıvı teması gören anakartlar üzerinde oksitlenmeler oluşur hemen sorun çıkarmasa dahi uzun vadede oksitlenmeler artacağından anakart üzerindeki entegreler zamanla çürümeye ve özelliğini yitirmeye başlar sonuç olarak Acer all in one cihazınız çalışmayı durdurur. Sıvı temas eden cihazlar bir an önce fişten çıkarılmalı ve servise ulaştırılmalıdır. Oksitlenme önleyici özel sprayle temizlenen anakart daha sonra kurumaya alınır ve sıvı temas eden entegreler değiştirilerek ileride oluşabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Kısa devre arızaları ise düzensiz gelen elektrik akımından veya kullandığınız kalitesiz adaptörlerden kaynaklanabilmektedir.Kısa devre oluşan anakarttan duman çıkabilir veya küçük kıvılcımlar oluşabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda cihazınızı tekrar çalıştırmayı denemeyiniz. Oluşan kıvılcımlar hem anakarta daha büyük zararlar verir hemde yangın çıkmasına sebep olabilir. En kısa sürede acer servisimize ulaştırdığınız bilgisayarınızı uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde tekrar eski haline çevirmek mümkün.

Acer All in One Yazılım Sorunları

İnternet üzerinde aktif kullandığınız Acer all in one cihazlarınıza virüs bulaşma ve sizin için önemli olan verilerinizi kaybetme olasılığı her zaman vardır. Virüs bulaşan bilgisayarlarda yavaşlama ve donmalar görülebilir, ekranda sürekli anlamsız uyarılar çıkabilir. İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz sahte anti-virüs yazılımları bilgisayarınızı korumaz aksine daha çok zarar verir ve trojan virüsü bulaştırarak bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. İşletim sisteminizi ve lisanslı anti-virüsünüzü güncel tuttuğunuz sürece bu gibi riskleri en aza indirgemiş olursunuz. Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve anti-virüs kurulumunu sağlayan Acer servis hizmetleri veren firmamız bilgilerinizi güvende tutmak konusunda sorumluluk sahibidir.